
20 in stock
SKU: 8754777778601
8,614 views
Published Jun 11, 2025
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 128 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 7.3 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 30.7 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals