
28 in stock
SKU: 1651015691029
9,651 views
Published Jan 7, 2026
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 11.9 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 2.7 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016