
143 in stock
SKU: 1074909320766
5,675 views
Published May 26, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 16.6 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 53.8 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J