
107 in stock
SKU: 6188170398166
3,650 views
Published Jul 25, 2025
| Brand | Nokia |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 9.9 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 40.3 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016