
58 in stock
SKU: 3962925619408
2,340 views
Published Jul 27, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 17.2 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 35.4 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016