
132 in stock
SKU: 3142370119184
2,665 views
Published Nov 23, 2025
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 8.9 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 94.4 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals