
132 in stock
SKU: 2192638398593
768 views
Published Apr 26, 2025
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 13.2 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 62.8 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles