
153 in stock
SKU: 8534007736256
8,713 views
Published May 25, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 12.3 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 31.3 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
Carbonite web goalkeeper gloves are ergonomically designed to give easy fit