
72 in stock
SKU: 2844101259749
639 views
Published Aug 7, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 11.7 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 74.4 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016