
12 in stock
SKU: 2096837928318
7,625 views
Published Nov 13, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 7.3 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 75.5 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The beautiful range of Apple Naturalé that has an exciting mix of natural ingredients. With the Goodness of 100% Natural Ingredients