
35 in stock
SKU: 2201370550234
2,732 views
Published Jan 8, 2026
| Brand | Nokia |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 12.5 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 99.7 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality