
196 in stock
SKU: 8088477162560
1,101 views
Published May 31, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 16.2 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 97.9 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive