
129 in stock
SKU: 4964518957507
2,782 views
Published Jun 7, 2025
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 7.3 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 14.6 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality