
174 in stock
SKU: 1365499249668
8,383 views
Published Oct 13, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 8.2 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 38 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
The beautiful range of Apple Naturalé that has an exciting mix of natural ingredients. With the Goodness of 100% Natural Ingredients