
56 in stock
SKU: 4586337703419
8,832 views
Published Feb 11, 2026
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 10.8 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 94.8 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J