
152 in stock
SKU: 7873650946812
901 views
Published Jul 31, 2025
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 5.1 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 16.1 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality