
41 in stock
SKU: 3161298860275
1,348 views
Published Nov 5, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 10.6 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 32.2 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals