
93 in stock
SKU: 8633768287226
6,996 views
Published Feb 2, 2026
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 64 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 6.5 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 41.2 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals