
175 in stock
SKU: 0757017179518
9,739 views
Published Mar 9, 2026
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 9.6 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 50.4 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
The beautiful range of Apple Naturalé that has an exciting mix of natural ingredients. With the Goodness of 100% Natural Ingredients