
176 in stock
SKU: 0223641989583
9,448 views
Published Jan 26, 2026
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 12.4 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 57 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles