
156 in stock
SKU: 4259794898195
6,374 views
Published May 26, 2025
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 7.9 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 78.3 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The Apollotech B340 is an affordable wireless mouse with reliable connectivity, 12 months battery life and modern design